Lis Fadis Wine Relais Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Zwembad

  • Spa en ontspanning

  • Roken niet toegestaan

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli biedt een bubbelbad voor een ontspannen ervaring en bevindt zich op circa 7 km van het Nationaal Archeologisch Museum van Cividale del Friuli.

    Het Longobardische Tempietto bevindt zich hiervandaan, en The Dobrovo Castle ligt op ongeveer 15 minuten met de auto van de vakantieboerderij. Tot de nabijgelegen religieuze bezienswaardigheden behoort Abbazia di Rosazzo, op een afstand van 4 km.

    In de gesitueerde in Cividale del Friuli Lis Fadis Wine Relais Villa kunt u genieten van het uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Ervaar ultiem comfort in de keuken van de villa, voorzien van een koelkast. Gasten kunnen dineren in Trattoria alla Pineta, dat op loopafstand van nog geen 14 minuten ervandaan ligt.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    LicentienummerIT030085B5H6GTRIET

    Kameropties bij Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli

    In de gesitueerde in Cividale del Friuli Lis Fadis Wine Relais Villa kunt u genieten van het uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Bedden foto Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Kamer foto Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Toiletten foto Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Kamer foto Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Bedden foto Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Toiletten foto Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Kamer foto Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Restaurant foto Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Buitenkant foto
    Private Bathroom Double Room

    Grootte: 28 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Kamer foto Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Kamer foto Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Toiletten foto Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Gangen foto Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Buitenkant foto Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Restaurant foto Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Kamer foto Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli Wastafels foto
    Deluxe Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Beschikt Lis Fadis Wine Relais Villa over spa?
      Degenen die in Lis Fadis Wine Relais Villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Lis Fadis Wine Relais Villa Cividale del Friuli